Oraalmotoorika arendamiseks mõeldud ARKi Grabber

14.00 

ARK Grabber on oraalmotoorika arendamiseks mõeldud närimisvahend. Grabber on P-kujuline ja seda on hea kätte haarata. See koosneb 3 erineva struktuuriga osast, et varieerida sensoorset stiimulit. Grabber`it saab kasutada närimiseks, et ohutult asendada küünte ja sõrmede närimist või vähendada liigset hammaste krigistamist.

3 laos

Tootekood: G1 Kategooria:

Kirjeldus

ARK Grabber on oraalmotoorika arendamiseks mõeldud närimisvahend. Grabber on P-kujuline ja seda on hea kätte haarata. See koosneb 3 erineva struktuuriga osast, et varieerida sensoorset stiimulit.

Grabber`it saab kasutada närimiseks, et ohutult asendada küünte ja sõrmede närimist või vähendada liigset hammaste krigistamist. Sobib kasutamiseks patsientidel, kelle peamine toitumine toimub sondi abil, kuid on vajadus midagi närida või närimiseks vajalikke liigutusi harjutada. Grabber`it saab kasutada närimis- ja hammustamisoskuse arendamiseks, välistades lämbumisohtu. Grabber`it saab kasutada abivahendina lõua liikuvuse treenimisel.

Sobib toidu sisse panemiseks, saab kasutada neelamisteraapias.

#Hetkel on saadaval roheline Grabber.

#Toodetud Ameerika Ühendriikides.

#Vastab Ameerika Ühendriikide Toidu- ja ravimiameti (FDA) nõuetele.

#Vastab Euroopa Majanduspiirkonna keskkonnakaitse-, tervise- ja ohutusnõuetele.

#Ei sisalda pliid, ftalaati, polüvinüülkloriidi (PVC), bisfenooli (BPA) ega lateksit.

Tähelepanu! Tegemist ei ole mänguasjaga. Kasutada täiskasvanu järelvalvel. Närimiseks mõeldud toode on küll vastupidav, kuid ei ole purunematu. Kasutusiga oleneb imemise ja närimise intensiivsusest ja sagedusest.