Oraalmotoorika arendamiseks mõeldud ARK Y-Chew®

14.00 

ARK Y-Chew® on oraalmotoorika arendamiseks mõeldud närimisvahend. Y-Chew® on Y-i kujuga, koosnedes 3 erineva struktuuriga osast, et varieerida sensoorset stiimulit. Hetkel on saadaval sinine (pehmem) ja roheline (tugevam) toode, palume tellimisel märkustesse kirjutada värvieelistus.

Laost otsas

Kirjeldus

ARK Y-Chew® on oraalmotoorika arendamiseks mõeldud närimisvahend. Y-Chew® on Y-i kujuga, koosnedes 3 erineva struktuuriga osast, et varieerida sensoorset stiimulit.

Y-Chew®`d saab kasutada närimiseks, et ohutult asendada küünte ja sõrmede närimist või vähendada liigset hammaste krigistamist. Sobib kasutamiseks patsientidel, kelle peamine toitumine toimub sondi abil, kuid on vajadus midagi närida või närimiseks vajalikke liigutusi harjutada. Y-Chew®`d saab kasutada närimis- ja hammustamisoskuse arendamiseks, välistades lämbumisohtu. Y-Chew®`d saab kasutada abivahendina lõua liikuvuse treenimisel.

#Hetkel on saadaval sinine (pehmem) ja roheline (tugevam) Y-Chew®.

#Toodetud Ameerika Ühendriikides.

#Vastab Ameerika Ühendriikide Toidu- ja ravimiameti (FDA) nõuetele.

#Vastab Euroopa Majanduspiirkonna keskkonnakaitse-, tervise- ja ohutusnõuetele.

#Ei sisalda pliid, ftalaati, polüvinüülkloriidi (PVC), bisfenooli (BPA) ega lateksit.

Tähelepanu! Tegemist ei ole mänguasjaga. Kasutada täiskasvanu järelvalvel. Närimiseks mõeldud toode on küll vastupidav, kuid ei ole purunematu. Kasutusiga oleneb imemise ja närimise intensiivsusest ja sagedusest.

Inglisekeelne video toote kasutamisest ning ülevaade kasutamisvõimalustest:

https://www.arktherapeutic.com/arks-y-chew-oral-motor-chew/